niedziela, 12 lutego 2017

Kubeczki na farbę 16mm


Ostatnio całkiem przypadkiem namierzyłem po przystępnej cenie chore ilości kubeczków na farbę, w sklepie dla tatuażystów. Za 500 sztuk zapłaciłem 26 PLN, w sumie nabyłem ich 1000. Rozmiarowo nie są duże. Wielkości mniej więcej naparstka, pojemności na oko jakieś 2 ml. Czyli super nadają się do mieszania niewielkich ilości farb i washy do aerografu. Nie jest to może aż tak wygodne jak zwykły kieliszek do wódki, ale zdecydowanie bardziej ekonomiczne. No i za niewielkie pieniądze można kupić stojaczek pod takie kubeczki (lub relatywnie łatwo zrobić samemu), dzięki czemu pod ręką możemy mieć cała paletę gotowych mieszanek.  

Opakowanie: 100 sztukRozmiary mogą zniechęcać, ale zawsze można kupić ciut większe. Ja tam z zakupu jestem szalenie zadowolony i szczerze polecam takie rozwiązanie.

6 komentarzy:

 1. Przyznam, ze w całym wpisie najbardziej zaintrygowała mnie skrytka na korki analne :) chciałbym zapytać, ale trochę sie boje poznać prawdę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skrytka powyżej też prezentuje się interesująco, tym bardziej, że tylko pierwszy człon (hehehe) nazwy jest czytelny :>

   Usuń
  2. CHobbit Unexpected Journey, to akurat było proste ;)

   Usuń
  3. Bitsy, których przeznaczenie ciężko odgadnąć ;) Czyli uj wie.
   A korki analne to korki analne. W tym wypadku wszelkie formy granatów, pocisków etc ;)

   Usuń
  4. Zabiliście mnie tą dyskusją :)

   Usuń
 2. Nice post! very informative. Thanks for sharing with us. I am a regular reader because you post very informative post. Please keep up it in future! This is my site Hedge Trimmer

  OdpowiedzUsuń